Kontakt pn.-pt.: 8-16

X
X

Kontakt pn.-pt.: 8-16

Dywany

Chodniki

bezpieczeństwo

KAŻDEMU KLIENTOWI ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo to podstawa zakupów w sieci. W naszym regulaminie znajdują się poniższe zapisy, które dają Państwu specjalne prawa i pozwolą spokojnie wypatrywać kuriera z paczką.

 

Pewność najniższej ceny

Pewność 100% dostępności towaru

Już przed złożeniem zamówienia są Państwo objęci naszą profesjonalną ochroną. Każdy dywan widoczny w sklepie jest dostępny od ręki a każda cena jest możliwie najniższa. Mają Państwo pewność, że kupicie u nas pełnowartościowy towar w naprawdę pozytywnie niskich cenach.

Bezpieczna paczka

Szybka wysyłka

Wysyłamy tylko pełnowartościowy towar, który jest starannie sprawdzany i pakowany tak aby każda paczka była bezpieczna. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Możliwości zwrotu towaru

Każdy zakupiony produkt (z wyjątkiem docinanych na życzenie Klienta) mogą Państwo zwrócić w przeciągu 30 dni od daty zakupu. Wg unormowań prawnych maja Państwo na to 14 dni. Nasza Firma nie ograniczająć żadnych Państwa praw daje możliwość zwrotu towaru aż przez 30.

Standardowa gwarancja na zakupiony towar

 Na każdy zakupiony towar przysługuje Państwu standardowa 12 miesięczna gwarancja.

Miła obsługa - Natychmiastowy kontakt

 Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie towaru, zamówienia lub wysyłki to z chęcią na każde odpowiemy. Na każdym etapie zamówienia dajemy Państwu pewność, że gdy ktokolwiek z Państwa będzie miał specjalne wymagania co do zamówienia lub pojawi się jakiś problem z jego realizacją, to dołożymy wszelkich starań, żeby w pełni każdego usatysfakcjonować. Potwierdzeniem skuteczności naszych starań są świetne opinie jakie dostajemy od naszych zadowolonych Klientów.

Wiarygodne pozytywne komentarze

Dziękujemy za każdą ocenę i komentarz - także za te krytyczne pokazujące nam co jeszcze możemy usprawnić tak aby każdy Klient był w pełni zadowolony z zakupionych w naszym sklepie towarów. Wdrożyliśmy również system opini do konkretnych produktów. Każdy może zamieścić tu opinie na temat znanego mu produktu. Każdy pozytywny i negatywny komentarz będzie dostępny na stronie produktu.

______________________________________________________________________________________________________________

 

PEWNOŚĆ NAJNIŻSZEJ CENY

Kupujesz najtaniej. Zapewniamy, że każdy dostępny u nas towar jest najtańszy na rynku. Jeżeli znajdziesz gdzieś taniej to zwracamy Ci różnicę ceny (do tej pory tylko raz okazało się, że dywan u konkurencji był tańszy o 6 zł - jednak u nas był dostępny od ręki a u konkurencji nie - Klient i tak kupił go na DywanStylu, ale oczywiście po niższej cenie).

PEWNOŚĆ 100% DOSTĘPNOŚCI TOWARU

Co godzinę aktualizujemy stany i nieustanne eliminujemy pojawiające się błędy. Sprawia to, że 99,9% artykułów widocznych na stronach naszego sklepu naprawdę można zamówić i kupić. Niedawno przeprowadzone badania wykazały, że w większości e-sklepów tylko 80 % towaru jest dostępna. Co oznacza, że w innych sklepach średnio co 5 zamówienie nie jest zrealizowane. Zamawiając u nas masz 100% pewność, że dostaniesz zamówiony towar.

BEZPIECZNA PACZKA

Każdy z zamówionych dywanów przed wysyłką jest rozwijany i sprawdzany czy nie posiada wad fabrycznych. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do jego jakości pobieramy drugi dywan z magazynu. Gdy okazuje się, że jest to ostatnia sztuka a dywan posiada choćby nawet najmniejszą wadę to dzwonimy do Klienta i uzgadniamy z nim wszelkie szczegóły ewentualnej dostawy.

Kolejnym krokiem jest dokładne spakowanie dywanu tak aby w czasie transportu nie uległ on żadnym uszkodzeniom. Nawet długie dywany są u nas rolowane i tak właśnie wysyłane co zapobiega zagnieceniom. Każda paczka jest oklejana folią, specjalną techniką dokładnie tak, aby do środka nie dostała się wilgoć ani żadne zabrudzenia. Masz pewność, że twoje zamówienie jest bezpieczne i że nawet gdyby trafił się jakiś niefrasobliwy kurier to twoje zamówienie dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

             

sprawdzenie jakości dywanu                                              dokładne spakowanie dywanu

SZYBKA WYSYŁKA

Staramy się aby zamówiony towar był dostarczony do państwa jak najszybciej. Każde zamówienie za pobraniem (oraz szybką płatnością Dotpay lub kartą kredytową) jest wysyłane natychmiast. Zamówienia takie złożone do 13:00 zostają wysłane jeszcze tego samego dnia i czas ich dostawy to zazwyczaj jedn dzień roboczy. Zamówienia złożone po 13:00 są dostarczane zazwyczaj w przeciągu dwóch dni roboczych. Zamówienia przedpłatowe (lub gdy towar jest docinany na życzenie Klienta) wysyłane są po zaksięgowaniu płatności wg tych samych zasad.

MOŻLIWOŚCI ZWROTU TOWARU

Każdy zakupiony u nas towar możesz zwrócić bez podania powodu w przeciągu 30 dni od daty zakupu. Nieważne dlaczego. Może jednak nie podoba Ci się ten wzór dywanu, może nie pasuje kolor, a może po prostu zmieniasz zdanie. Masz do tego pełne prawo a my chętnie wysłuchamy twoich uwag. (Klienci zwracają dywany bardzo rzadko i dotyczy to około 1/ 2000 dywanów) - zapewnia to paragraf 7 REGULAMINU.

STANDARDOWA GWARANCJA NA ZAKUPIONY TOWAR

Każdy zakupiony u nas towar jest w I jakości i obejmuje go standardowa 12 miesięczna gwarancja. Firma nasza jest bezpośrednim importerem dywanów co pozwala nam bardzo dokładnie monitorować jakość naszych towarów. To właśnie z tego powodu reklamacje zdarzają się bardzo rzadko (dotyczą one około 1 / 40 000 dywanów). Nasza firma działa już od 21 lat - dlatego nasze towary są tak projektowane i produkowane aby służyły naszym klientom przez długie lata.

MIŁA OBSŁUGA - NATYCHMIASTOWY KONTAKT

Stawiamy na zadowolenie naszych klientów - czyli właśnie Państwa. Z największą przyjemnością opowiemy na każde Państwa pytanie. Szybko rozwiejemy wszelkie pojawiające się wątpliwości. Nasz zespół sprawnie rozwiąże każdą trudną sprawę. Pełnimy ciągłe dyżury na telefonie tak aby stale być do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby można się z nami skontaktować również za pomocą emaila.

WIARYGODNE POZYTYWNE KOMENTARZE

Powyższe zasady wprowadzone zostały na stałe do naszego regulaminu. Pilnujemy również aby były one zawsze bezkompromisowo przestrzegane. Pozwoliło to nam zyskać duże zaufanie u Klientów, którzy często wracają i robią ponowne zakupy w naszym sklepie. Potwierdzają to komentarze jakie uzyskaliśmy na Allegro oraz Ceneo. Sprawdź prawdziwe komentarze od naszych Klientów - kliknij po prawej WIDGET CENEO. Z każdym dniem mamy coraz więcej pozytywów. Zostań naszym Klientem i ciesz się jakością obsługi jaka jest tylko u nas. Oto kilka z komentarzy:

Julita: Szczerze polecam i dziękuję za rzetelność, zgodność towaru z opisem i zdjęciem, troskę o komfort klienta (do dywanu załączono nawet ulotkę z informacją dot. Sposobu czyszczenia).

pikulary: WZOROWA TRANSAKCJA. GORĄCO POLECAM.

czyzakm: kapitalny sprzedawca, już planuje kolejne zakupy. faktycznie firma ma doświadczenie w sprzedaży dywanów! POLECAM!!!

kwiatek pl: wszystko ok! wzorcowa transakcja, bardzo szybka przesyłka. Polecam

TauruS 85: Wszystko Super, Dywan pierwsza klasa, Jak najbardziej Wielki POZYTYW